Rychlé kontakty

Jaroslav Kafka

Fakturační adresa:
Lichkov 13, 561 65 Lichkov

Provozovna a korespondeční adresa:
Lochmanova 57, 562 01 Ústí nad Orlicí

Tel.: 602 175 049
E-mail: info@vodotopkafka.cz

Zelená úsporám

Topenářství

Je vám zima a potřebujete nainstalovat topení? Potom se obraťte na nás!

V rámci naší topenářské činnosti provádíme rozvody samotížních a nucených systémů z různých druhů materiálů. Montáže provádíme v novostavbách, ale také při rekonstrukcích nejen obytných domů a bytů, ale také například hotelů a průmyslových budov.

Klasické topení

Rozvody jsou tvořeny ze svařované oceli, lisované tenkostěnné uhlíkové oceli, mědi pájené na měkko i tvrdo, a mědi lisované. Zhotoveny mohou být také z plastu a vícevrstvých hliníkoplastových potrubí.

Podlahové topení

Rozvody podlahového topení instalujeme z kvalitního polybutenového potrubí od firmy GABOTHERM. Na kompletní systémy poskytujeme záruku 5 let. Polibutenové potrubí vyniká velmi nízkou roztažností při tepelném zatížení, zároveň je u těchto potrubí velice dlouhá životnost. Systém podlahového topení můžeme dodat na přání zákazníka kompletně se zateplením i zalitím anhydridem nebo zabetonováním, a to včetně topného grafu. Nabízíme různé systémové desky na pokládku potrubí, které budou vždy odvozené od skladby podlahy. Dále nabízíme montáž suchého systému, který je používám v prostorech, kde není přípustné větší zatížení podlahy (např. v dřevostavbách a půdních vestávbách s dřevěnou konstrukcí podlahy.

Montáž kotlů

Provádíme montáže a výměny kotlů - kotle na tuhá paliva, automatické kotle na peletky a uhlí, elektrokotle a plynové kotle.